Timbeco Woodmill OÜ on alates 16.10.2017 Eesti Puidu- ja    Metsatööstuse liidu liige. Liikmelisus võimaldab juurdepääsu puittoodete eksportturgusid puudutavale infole ja kontaktivõrgustikule.

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit (EMPL) on 1996. aastal asutatud valdavalt puidu- ja metsatööstusega seotud ettevõtteid ühendav mittetulundusühing.

Liitu kuulub 62 liiget, sealhulgas neli erialast haridust andvat õppeasutust. EMPLi juhatusse kuulub 15 liiget, juhatuse esimees on Marek Kase. Liidu tegevdirektor on Henrik Välja.

EMPLi tegevuse eesmärkideks on oma liikmeskonna huvide esindamine ja kaitse ning mehhaanilise ja keemilise metsatööstuse väljaarendamiseks vajalike seadusandlike ja majanduslike tingimuste loomisele kaasa aitamine.

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu liige. Alates 2002. aastast on EMPL Euroopa Puidutööstuste Konföderatsiooni CEI-Bois liige.

EMPL omab häid koostöökontakte Eesti Metsaseltsiga, Eesti Erametsaliiduga, Eestimaa Looduse Fondiga, Euroopa Saeveskite Liiduga, Soome ja Rootsi Metsatööstuste Liiduga ning Euroopa Komisjoni Delegatsiooniga Eestis.

Korraldame infopäevi ja seminare oma liikmetele aktuaalsetel metsatööstuslikel ja -poliitilistel teemadel, osaleme erinevatel puidukasutamist propageerivatel üritustel, korraldame välis-äridelegatsioonide külaskäike Eestisse jne.

Lähemad sündmused liidu tegevustes on liidu koostööpartneritele ja liikmetele mõeldud jaht 8.-9. novembril Järvseljal, puitarhitektuuri konverents 15.-16. novembril (puidukonverents.ee) ning liidu üldkoosolek 15. novembril päeva esimeses pooles.

empl_logo_vers2.png

 

Posted by Timbeco

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga