CNC teenused

Meie CNC töötlemisteenused on eelkõige suunatud puithoonete ehitajatele ja puitmaja tootjatele. CNC teenuseid teostame Hundegger K2, Hundegger CS3 ja Auer Tech automaatsete CNC keskustega. Hundegger CNC seadmed on välja töötatud Saksamaal spetsiaalselt puit- ja palkmajade tootmiseks. Lisaks majadetailidele saab Hundegger seadmetega teostada ka keerulisemaid puitdetailide freesimistöid. Auer Tech töötlemiskeskus on toodetud Austrias ning peamiselt on masin kasutusel järkamisel, puurimisel ja tappimisel.

CNC masinatega toodetud ja tapitud precut karkassimaterjali eelised:

  • Tappidega precut materjalist elementide koostamine on kiire ja täpne. Tänu ettefreesitud ühenduskohtadele on detailide monteerimine kiire ja ei ole vaja mõõdulindiga ühenduskohti välja mõõta. Samuti ei ole täpsuse tagamiseks tarvis kasutada rakiseid. See annab märkimisväärse aja ja kulude kokkuhoiu elemenditehases või ehitusplatsil.
  • CNC pingis järgatud ja freesitud detailid tagavad koostatud elemendi täpse vastavuse joonistele ja hilisema probleemivaba püstituse.
  • Tapitud precut materjalidest elemendid on tavapärasest jäigemad ja tugevamad. Tugev ja jäik element peab transpordile, laadimistele ja tõstmistele paremini vastu ning väheneb elemendi kahjustamise või purunemise oht.

CNC seadmed

CNC töötlemisteenused

Hundegger K2 CNC automaatne töötlemiskeskus

CNC töötlemisteenused

Hundegger SpeedCut SC3 automaatne CNC töötlemiskeskus

CNC töötlemisteenused

Auer Tech automaatne CNC töötlemiskeskus

Vaata ka palgiprofiile siit!