Ettevõttest

Timbeco Grupp

Timbeco Grupp on 28-aastase tegevusajalooga puitmajatootja, mis koondab enda ümber mitmed edukad ettevõtted: element- ja moodulhoonete tootmisega tegelev Timbeco Woodhouse OÜ, saematerjali töötlemisele ja palkmajade tootmisele keskendunud Timbeco Woodmill OÜ, ehituse ja kinnisvara arendamisega tegelev Timbeco Ehitus OÜ ning välisturgudel element- ja moodulhoonete püstitamisega tegelev Timbeco Construction OÜ. Timbeco grupis töötab kokku enam kui 150 inimest ning ettevõtte kontor ja tootmisüksus asuvad Saku vallas Tõdval.

Timbeco Woodmill OÜ

Timbeco Woodmill on saematerjali CNC töötlemise ja hööveldamise teenust pakkuv ettevõte. Lisaks tegeleb ettevõte liimpuidust palkmajade projekteerimise, tootmise ning müügiga kodu- ja eksportturgudel. Ettevõtte palkmajade tootmiskogemus ulatub tagasi aastasse 1991, kui asutati ettevõte Palktare OÜ. Timbeco Woodmilli eelisteks on majasisene projekteerimismeeskond ja ISO 9001 standarditele vastav tootmisüksus, kus on kasutusel kaks efektiivset Hundegger CNC töötlemiskeskust, Weinig täisautomaatne höövelliin ja majadetailide tootmisliin Auer. Ettevõtte laovalikusse kuulub lai valik saematerjali ja höövelpuitu.

Timbeco Woodhouse OÜ

Timbeco Woodhouse pakub terviklikku teenust element- ja moodulhoonete projekteerimisel ning tootmisel. Timbeco Woodhouse on täna üks kiiremini arenevaid ja käibe poolest juhtivaid elementmajatehaseid Eestis. Ettevõtte põhilised sihtturud on Eesti, Soome, Rootsi, Norra, UK ja Šveits. Timbeco Woodhouse meeskonnas on 6 müügijuhti, 12 projekteerijat, 6 projekti- ja objektijuhti ning üle 100 element- ja moodulhoonete koostaja tehases. Timbeco Woodhouse on ainuke elementmajatehas Baltikumis ja üks väheseid Põhja-Euroopas, kellele on omistatud elementmajade tootmise CE märgis. Timbeco Woodhouse ekspordib 95% oma toodangust Soome, Rootsi, Norra turgudele. Ettevõtte klientideks on Põhja-Euroopa juhtivad ehitusettevõtted (NCC, SKANSKA, PEAB, SRV jne). Vaata lisaks

Timbeco Woodmill

Timbeco Ehitus OÜ

Timbeco Ehitus on oma tegevuses keskendunud elementhoonete ehitusele ja kinnisvara arendamisele Eestis. Ettevõte arendab, müüb ja ehitab põhiliselt eramuid, rida- ja paariselamuid ning ärihooneid. Timbeco Ehitus on koostöös TTÜga väljatöötamas liginullenergia ridamajade projekti, et lihtsustada 2021 a. kehtima hakkavate uute ehitiste normide täitmist. Vaata lisaks

Timbeco Construction OÜ

Timbeco Construction põhitegevusala on välisturgudel element- ja moodulhoonete püstitamine ning ehitusteenuse pakkumine. Ettevõttes on kogemustega projektijuhid, objektijuhid ning paigaldusmeeskonnad, kes teostavad töid Norras, Rootsis, Soomes ja Šveitsis.